Nowa łazienka z pięknymi płytkami

Jaką markę płytek wybrać?

Artykuł partnera.

Na rynku jest obecnie wielu producentów płytek ceramicznych, a każdy z nich ma swoją specjalizację.

Oto podsumowanie niektórych z największych producentów płytek ceramicznych, których produkty znajdują się w wielu sklepach, jak Plytki24.pl. Niniejsza prezentacja marek płytek ceramicznych powinna Ci pomóc w tym, która z nich jest najbliższa Twoim wymaganiom.

Tubądzin

Tubądzin to jedna z największych marek na polskim rynku płytek kuchennych i łazienkowych. Produkty tej firmy obejmują zarówno podstawowe płytki ceramiczne do kuchni i łazienek, jak i bardziej ozdobne produkty, które wyglądają niczym cuda architektoniczne. Oferta firmy jest zarówno atrakcyjna cenowo, jak i stylowa – znajdzie się coś dla każdego przedziału cenowego i designu.

Paradyż

To kolejny gigant w branży i jeden z głównych producentów płytek ceramicznych w naszym kraju. Oferta Paradyż obejmuje zarówno płytki ceramiczne do wnętrz, jak i na zewnątrz, a także płytki o jakości handlowej, dostępne również dla konsumentów. Ich płytki zewnętrzne są w bardzo dużym wyborze, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować produkt tej marki do swoich potrzeb.

Cerrad

Ta marka oferuje doskonałe płytki ceramiczne do ogólnego zastosowania, o niemal dowolnym wyglądzie. Kolory – wszystkie jakie tylko można sobie wymarzyć, od piaskowego do truflowego – można mieszać i dopasowywać, aby uzyskać zjawiskowy wygląd wnętrza za ułamek kosztów.

Ceramika Końskie

Ceramika Końskie jest jednym z producentów płytek ceramicznych, którego produkty obejmują szerokie spektrum propozycji – od kolorowych płytek łazienkowych po naturalnie wyglądające propozycja do stosowania na ścianach i podłogach w całym domu.

Domino

Ten producent oferuje jeden z najszerszych asortymentów zastosowań z wszystkich producentów płytek ceramicznych. W ofercie Domino znajdują się małe mozaiki dekoracyjne, ale nie brakuje też dużych płytek podłogowych.

To najwięksi producenci płytek ceramicznych na rynku, których możesz znaleźć na stronie: https://plytki24.pl/. Jedno jest tak duża, że znajdzie się z całą pewnością styl dla każdego dekoru i cena na każdy budżet.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.