Stalowe profile

Profile stalowe – tworzenie konstrukcji

Stal jest materiałem, który w wielu branżach jest wręcz niezbędny. Przykładem może być, chociażby branża budowlana, w której to ze stali tworzy się najróżniejsze zbrojenia oraz używa się jej do tworzenia całych konstrukcji stalowych. Zanim stal będzie mogła odpowiednio pełnić swoją funkcję to może być konieczne jej odpowiednie formowanie.

Gięcie rur i profili aluminiowych różnej długości

Gięcie profili stalowych wymaga używania odpowiednich maszyn, a czasami konieczne jest też wykonywanie gięcia w określonej temperaturze.

Nowoczesne giętarki są w stanie wyginać materiał naprawdę precyzyjnie, ale do obsługi tych urządzeń trzeba zaangażować odpowiednich specjalistów, którzy szybko zajmą się naszym zamówieniem.

Cięcie profili z dużą precyzją

Jeśli jako firma oferujemy tworzenie konstrukcji ze stali to z pewnością warto zainteresować się usługami cięcia profili z aluminium czy stali nierdzewnej. W naszej firmie bez wątpienia będziemy takich rozwiązań potrzebować, co pozwala na to, aby świadczyć najlepsze usługi klientom.

Stawiajmy na najwyższą jakość

Gięcie profili oraz gięcie rur stalowych wykonywane przez profesjonalistów nie powinna wpływać na ich wytrzymałość. W związku z tym przebierając w nowych ogłoszeniach wybierajmy najlepszych fachowców, dla których gięcie profili stalowych to prawdziwa pasja.

Niektóre firmy oprócz omawianych usług oferują swoim klientom również malowanie proszkowe.

Zleć specjalistom usługę gięcia rur kształtowników, płaskowników i prętów

Zarówno gięcie rur i profili wymaga dużego doświadczenia. Tak samo jest w przypadku kształtowania płaskowników. Dzięki nowoczesnym giętarkom możliwe jest dowolne gięcie profili stalowych z bardzo dużą dokładnością.

Walcowanie oraz gięcie blach

Wiele firm oferujących profesjonalne gięcie rur i profili stalowych oferuje dodatkowo usługę walcowania blach. Takie zabiegi wykonuje się na specjalnych walcarkach. Wielokrotnie zlecenie od klientów jest rozpatrywane indywidualnie i czasami wymaga zastosowania innej metody niż zwykle.

Gięcie profili i rur dzięki CNC

Sterowane numerycznie urządzenia CNC podbijają świat przemysłu. Nie inaczej jest w przypadku obróbki stali. CNC umożliwia również gięcie rur.

Procesy gięcia rur odbywają się w tym wypadku na zimno. Nowoczesne maszyny go gięcia pozwalają przewidzieć zachowanie profilu czy rury podczas ich wyginania.

Nowoczesne maszyny przyśpieszają pracę

Profile stalowe przed gięciem nie muszą być jakoś szczególnie przygotowane. Usługi gięcia z użyciem nowoczesnych maszyn CNC realizowane są więc bardzo szybko. Nowoczesne maszyny CNC używane do tego typu zadań to sprzęt, który wyróżnia się dużą szybkością posuwu.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.