Mężczyzna stoi na rusztowaniu

Rusztowania Faraone – sprawdzony system z szybkim montażem

Artykuł partnera.

Wszędzie tam, gdzie wykonawcy przeprowadzają prace budowlano-remontowe, nieodzowną pomocą są rusztowania. Ale konstrukcje te wykorzystują również organizatorzy imprez masowych czy prywatni właściciele domów. Do każdego typu działań doskonale sprawdzą się rusztowania Faraone – sprawdź, czym się charakteryzują i gdzie można kupić solidny system.

Czym charakteryzują się rusztowania Faraone?

Rusztowania Faraone to tymczasowy element konstrukcyjny, który zwiększa bezpieczeństwo działań na dużych wysokościach, a także pozwala wygodnie dostać się do trudno dostępnych miejsc, ich główne zastosowania to:

  • prace remontowe, np. ocieplenie budynku, malowanie, założenie instalacji elektrycznej,
  • prace budowlane, takie jak rozbiórka budynku i jego odbudowa, tynkowanie, montaż okien i parapetów, działania na dachu,
  • prace przy okazji imprez masowych, np. wznoszenie sceny, miejsc gastronomicznych lub dekoracji.

Niegdyś rusztowania wykonywano z drewnianych desek, obecnie najpopularniejszym surowcem jest aluminium, właśnie z tego materiału wykonane jest rusztowanie Faraone. Pracownicy placów budowy doceniają jego wytrzymałość, a także lekką konstrukcję, która pozwala na szybki montaż i demontaż, co znacznie przyspiesza wykonanie zlecenia. Warto również podkreślić, że aluminium jest odporne na korozje, dzięki czemu zachowuje niezmienny stan przez wiele lat użytkowania.

Rusztowania Faraone są ponadto wyposażone w podesty o chropowatej strukturze, co sprawia, że poruszanie się po konstrukcji jest bezpieczniejsze i bardziej stabilne również przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Akcesoria do rusztowania Faraone – pracuj wygodniej

Rusztowania Faraone można doposażyć za pomocą popularnych akcesoriów, które ułatwiają pracę i poprawiają jej komfort, a także pozwalają dostosować konstrukcję do specjalnych wymagań danego placu budowy. Wśród ulepszeń warto wymienić:

  • pasy monterskie,
  • siatki zatrzymujące kurz i pył,
  • plandeki na rusztowanie,
  • pomosty,
  • wysięgniki do zawieszania bloczków,
  • kaski,
  • stężenia służące do usztywnienia rusztowania.

Rusztowania Faraone od przedsiębiorstwa Arad – jakość, na którą zasługujesz

Planujesz prace budowlano-remontowe? Zgłoś się do firmy ARAD, specjalistów od konstrukcji i systemów ułatwiających przeprowadzanie działań na wysokościach. Oferowane narzędzia odznaczają się wytrzymałością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych i zapewniają skuteczność przez wiele lat użytkowania. Zwiększ bezpieczeństwo swoich pracowników i osiągaj lepsze efekty z produktami od Arad.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.