Zielona sofa dwuosobowa stoi w salonie

Sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim

Bez wątpienia sofa w każdym salonie stanowi centrum pomieszczenia. Sofa ma zachęcać do tego, aby na niej usiąść i dodatkowo ma pięknie wyglądać. Jeżeli masz dylemat, jaką sofę wybrać do niewielkiego salonu, to zdecydowanie możemy polecić mebel, jakim jest sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim.

Jak wygląda sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim? Otóż jest to charakterystyczny mebel na drewnianych nóżkach o masywnym wykończeniu. Sofy te dostępne są w różnych kształtach i kolorach w funkcji rozkładanej lub nie. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni fason.

Granatowa sofa

Sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim idealnie wpasuje się w salon urządzony tradycyjnie, minimalistycznie, nowocześnie, a nawet romantycznie. Jest to wygodny mebel do produkcji, którego zawsze używa się materiałów najwyższej jakości. Jeżeli już o materiałach mowa, to warto podkreślić, że sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim może być wykończona różnymi rodzajami tkanin. Dodatkowo na życzenie klienta dana sofa może zostać obszyta innym rodzajem materiału niż w wersji pierwotnej.

Sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim – wymiary

Podstawowe wymiary 2-osobowej sofy skandynawskiej to:

  • szerokość – 140 cm
  • głębokość – 74 cm
  • wysokość – 75 cm
  • wysokość oparcia – 40 cm
  • wysokość od ziemi do siedziska – 43 cm

Zdecydowanie wymiary wskazują na to, iż jest to idealna powierzchnia dla dwóch osób. Dwie osoby siedząc na takiej sofie, czują komfort i nie przeszkadzają sobie nawzajem, każda ma wystarczającą przestrzeń. Kolejną zaletą 2-osobowej sofy w stylu skandynawskim są drewniane nóżki, na których opiera się mebel. To nie tylko ozdoba, ale również zdecydowane ułatwienie w sprzątaniu. Dzięki przestrzeni, jaka jest zachowana pomiędzy podłogą a siedziskiem podczas odkurzania nie ma potrzeby przesuwać mebla. Pozbycie się kurzu jest niezwykle proste. Posiadanie 2-osobowej sofy skandynawskiej to same zalety.

Zielona sofa

Sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim, dzięki eleganckiemu designowi nie tylko pięknie będzie się prezentować w domowym salonie, ale również doda szyku i elegancji, gdy stanie się elementem wyposażenia biura lub gabinetu. Bardzo ważne dla klientów jest pierwsze wrażenie po wejściu do biura potencjalnego wspólnika bądź wykonawcy usługi. Dlatego warto zadbać również o to, by klient mógł usiąść i poczekać na komfortowej sofie. Sofa 2-osobowa w stylu skandynawskim to zawsze świetny wybór. Salon zyska niepowtarzalny charakter, a wybrana do gabinetu sofa sprawi, iż będzie on wyglądał niezwykle profesjonalnie.

About the author

aminbd

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.